Čí je moje dítě?

10. února 2016 v 9:15 | Nasratá |  Nasratosti
Norsko jsem vždy považovala za nádhernou zemi plnou možností a kouzelných míst. O to více mě děsí, co se skrývá pod povrchem jinak tak nádherné země.
Kauza Michalákové se táhne už několik let. Mnoho lidí rozdělila na dva ostrovy. Těch, kteří jsou s ní, a ti, co jsou proti ní. Rozdělila i mou rodinu. Zatímco já už si jsem 100% jistá vinou Norských úřadů, můj otec má názor že "kdyby byla nevinná, syny by jí vrátili".
Čím více článků o tomto problému čtu, tím víc si jsem jistá špínou, která protéká žilami Barnevernetu. Ať si každý tvrdí co chce, například ať třeba zveřejňuje nikde jinde nezveřejněné a nezískané fotografie, samozřejmě řádně rozpixelované, aby vlastně vůbec nebylo vidět co na nich je, a že je to "důkaz fekálního ponižování" obou synů.
Tak asi proto byla veškerá obvinění vůči matce dětí stažena, o samotném zneužívání se už v soudních jednáních nejedná, a oba chlapci jsou stále u pěstounů, u jednoho chtějí adopci...
Proč ženě, která porodila a vychovala dva syny, které jí náhle vzali, dali k pěstounům a omezili jí styky s nimi na necelou hodinu týdně, zakazují při kontkatu s nimi plakat, bavit se o životě a zmiňovat příbuzné? Proč jí nakonec rušili styky se snyny na půlhodinu jednou za rok, mladšího systematicky odmítali přivézt na schůze.
Proč dva bratry, kteří žili celý život spolu, milovali se a prostě to byli bratři, oddělili od sebe, a dali každého z nich jiné rodině? Že byli "nezvladatelní". A přesto se najdou lidi obhajující jednání Barnervernetu.
I kdyby matka skutečně syny zneužívala, i kdyby to všechno byla pravda, jak může mít někdo byť jen špetku náklonnosti vůči tak odporným krysám, jako jsou ty, které rozdělí dva bratry.
Takže si třeba trhněte nohou, ale tito lidé jsou zloději dětí, lháři, manipulátoři a ničitelé vztahů!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama