Imigranti v peříčkové taštičce

9. února 2016 v 9:52 | Nasratá |  Nasratosti
Že bych byla nelida, který nechce pomoci lidem ze zemí zmítaných válkou s ISIS, kde znásilňují ženy, muže rovnou zastřelí, a malým děckám vštipují šílenou ideologii jejich nového světa, to bych opravdu neřekla. Být to na mě, prostě vyšlu obří armádu a jdu ty islámský spratky srovnat do latě, ať zalezou do země a sakra se chovaj slušně! Protože někdo jim naflákat ty jejich ciferníky musí.
Jenže na druhou stranu uprchlíci jsou prostě sami o sobě další problém, který je třeba řešit. Bylo to tu tisíckrát, a ještě pártisíckrát se to řešit bude, takže po tisícté první se zařadí i Nasratá Blogerka.


Když začaly první výrazné vlny imigrantů. Nikdo nijak výrazně nereagoval. Imigranti sem putují už nějakou tu dobu, a tak zvýšený počet těchto lidí na březích evropských zemí nebyl brán moc v zřetel. Jenže tenhle problém pomalu narůstal, narůstal a stále narůstá, a najednou se začaly řešit kvóty pro Evropské státy, kolik že máme přijmout uprchlíků, a že ti co odmítají jsou zkurvení rasisti.
Mnozí připomínali že: za Druhé světové války lidé z evropy také utíkali do USA, a za komunismu jakbysmet.
A tedy asi musím říci, že měli pravdu. Mnoho lidí uteklo před válkou a životem ve strachu a cenzuře. Jenže se zapomíná na jistý fakt toho, že to bylo tak trochu něco jiného!
Pro představu: jsem si více než 100% jistá, že těch pár stovek lidí, z celé evropy, kteří utekli do zahraničí, neznásilňovali ženy na nádraží, nevtrhli do bufetu, kde rozmlátili výlohy, přeskakovali pult a rozkradli všechno jídlo ODKAZ, nezaplatili a samozřejmě zmizeli do nenávratna, neznásilnili malého chlapce v bazénu načež se nehájili slovy "Prostě už jsem dlouho neměl sex", vlastně vůbec nechodili ve skupinkách do bazénů aby tam očumovali ženy v plavkách. Nestěžovali si, že nemají kde žít a že jim nechtějí dát práci, ani řádné ubytování a nechtějí jim dát peníze (dle příběhů lidí co do USA utekli, tam byli každý sám za sebe, a byli rádi, když našli nějakou podřadnou práci)...
Chápu, že Merkelová chtěla ukázat Německo, jako přídkladný stát, který přijme uprchlíky a postará se o ně a dá jim všechno, doufajíc že tím dá světu znát že: "Koukejte! My jsme Němci! už nejsme zlí jako byl Hitler, podívejte se a vemte si z nás přiklad jak jsme milí a přívětiví.".
Jenže všechen ten růžový cukřík, kterým prášili hlavy imigrantů se jaksi smyl, a zůstala jen ta hořká špinavá realita. V Calais imigranti stále vnikají do tunelů, na lodě a do kamionů. Po všech trasách kterými se vydali do evropy se stále válí ten nebetyčný bordel, který tam nechali. V duších žen, které sexuálně obtěžovali, stále zůstane strach a hrůza jejich činů. Humanitní pracovnice Alexandra Mezherová bude stále mrtvá...
Tihle muži z islámských zemí jsou jen krysy, které znají přesně svá práva, a ví kam chtějí: Norsko, Německo, Anglie... Zajímavé! Zajímavé, že chtějí právě tam, kde dostanou soc. dávky a že nejsou schopní spolupracovat. Od člověka, který utíká před válkou bych čekala vděčnost a radost z toho, že je pryč od nebezpečí. Tyhle nenasytné krysy tu ale nejsou z tohohle důvodu. Oni tu jsou, protože my jim to dovolíme!

"Slečno Nasratá. A jak by tedy vypadalo vaše řešení imigrantské krize?"
"Bylo by tak pět metrů vysoké a a dlouhé tak jak to jenom půjde."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama