Monika Elšíková

10. února 2016 v 15:00 | Nasratá |  Nasratosti

Nemám ráda českou filmografii, kromě Kulhánka a pár dalších vyjímek nemám ráda ani českou literaturu a tak se ani nedivím, že jsem na tuto hloupou slepici narazila až teď a to v souvislostech předchozího článku.
Tahle sebestředná madam s chronickou potřebou a lhát o věcech o kterých ví asi tolik co o jaderné fyzice v praxi, mě nepřestává překvapovat perlama, které je schopná veřejně napsat a snad si i doopravdy myslet, že je to pravda.
Mám pocit, že tahle slepice vlastně neví, která bije. Po popularitě toužící žena, která má očividně potřebu překrucova všechno, co si přečte, je totiž nebezpečím pro český národ víc, jak milion imigrantů na hranicích.
Při čtení jejích článků, ke tkerým jsem se dostala mi zůstává rozum stát nad tím, že někdo takový mohl vystudovat FAMU. I když vzhledem k tomu, že FAMU a jim podobné školy přijímají lidi na základě doktrín, které dle současného trendu určují kdo je, a kdo není umělec, a čí dílo je hodnotné a čí není, a dle počtu nul na jeho účtu, se není moc čemu divit.
Její pseudonym také vysvětluje vše, Monika Le Fay? Jop, jenže vy rozhodně nejste ta mytologická Morgana, ale ta filmová, ta hnusná, odporná, zlá čarodějnice, která má potěšení v lidském utrpení.
Takže mě orpavdu děsí, že se teď na facebooku pohybuje psychicky nemocná žena, která si ráda vymýšlí, zkresluje, vytrhává z kontextu informace a fakta, aby nakonec mohla přidat své lži do reflexu, a navíc je to veřejně známá osobnost, která má tgu odvahu se nazývat spisovatelkou a režisérkou.
Ráda uráží paní Chalánkovou a ostatní, protože dle ní, oni vydávají lživé informace nikým nepodložené.
Dodnes mám v živé paměti záznam duelu mezi ní a Alešem Hodinou, kde vlastně neměla žádnou normální reakci, opakovala se jako zaseklej kolotoč, přičemž v jednu chvíli doslova nazvala všechny, kteří podporují Michalákovou "Hlupáky, kteří nejsou tak chytří aby pochopili, že se nemaj angažovat." ano, orpavdu pusťte si to! Tohle tam rozhodně z jejích keců vyvodíte! ZDE Stejně, jako její podivné proslovy alá "Já mám pro to důkazy, ale nehodlám vám je tady zveřejnit." Sakra práce! To je asi stejné, jako kdybych vám všem tvrdila, že mám důkazy o tom, že existují draci, jednoho mám ve sklepě, krmím ho hamburgery z Mc'Donaldu a po nocích na něm rajtuju po obloze, ale důkazy vám nedám protože na to tady není čas.

Nakonec nutno dodat, že i její články jsou plné lží a manipulátorských řečí. I proto jsem nadšená tím, že jí karma vrazila luxusní facku do obličeje, neboť tento týden, kdy tato slípka opět zveřejnila v Reflexu další vymyšlený článek o tom, jak rodiče chtějí zabít své dítě a proto jim ho odebrali, plus si navymýšlela hromadu nepravdivých informací o nemoci oné malé holčičky ZDE, aby jen o pár hodin později přišla v oficiální známost novinka, že Norské úřady onu malou holčičku rodičům vrátily, protože se prokázalo, že Barnevernet lhal a jednal protiprávně.... toliko k faktu, že paní Elšíková je skutečně jen odporná lhářka a manipulátorka, která by možná příště měla raději stát za kamerou, natáčet a nejlépe se neangažovat do problému, o kterém očividně nic neví, a stojí striktně a jenom za tím, co se píše ve spisech Barnevernetu a zcela odmítá si aspoň částečně pročíst spisy opozice, tedy právníků matky Michalákové.
Ono, asi bych jí ani neměla ukazovat své fotografie z dětství, kde prakticky kdekoliv jsem jako malá v létě třeba na dovolené, či na chatě, jsem úplně nahatá, vedle mě stojí i moje sestřenice, úplně nahaté, malý kluk od známých je úplně nahatý a takhle tam máme fotky, jak pobíháme po zahradě.
Celé širé okolí našich přátel zná vyprávění o tom, jak jsem jako malá chodila nahatá na nočník, kterej byl navíc přímo v naši chodbě, protože na záchod či do koupelny se nevešel a všude jinde byl koberec, kterej bych mohla ušpinit.
A pomoc při koupání od svého táty jsem vyžadovala pomalu do 6 let.
Asi nikdy neměla šťastné a bezstarostné dětství. Možná jí už příběhy týraných dětí příliš vlezly na mozek. Jak jinak si vysvětlit, že vlastně zcela a naprosto podporuje trvalé rozdělení dvou bratrů, bez možnosti jakéhokoliv kontaktu? A že jí není ani trochu divné, nebo jasné, že bez styku s matkou, bratrem, otcem, dědečkem, babičkou, tetou atd. odkázáni jen na život u pěstounů, kteří by je samozřejmě chtěli adoptovat, takže tam je jasná manipulace i z jejich strany... Že nedokáže ani trochu logicky uvažovat, a nedojde jí, jaký problém tam oficiálně nastává.
A tohle mě dokáže neskutečně nasrat, když se někdo cpe do věcí, o kterých si už předem jen zkresluje své ideály a pak pro své cíle lže. Jako tahle Merlinovská zlá čarodějnice.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama