Prosím zaplaťte!

12. února 2016 v 8:00 | Nasratá |  Nasratosti
Návrat slečen Hanky a Tonči domů od jejich věznitelů, byl opravdu skvělý moment pro všechny, pro dívky, jejich rodiny i pro celou Českou Republiku.
Únos češek a jejich držení v zajetí po více než rok, byl jistě kritickým obdobím všech, kteří byli s tímto příběhem těsně spjati.
Příběh po nějaké době utichl, vyšuměl, a vše se vrátilo zpátky do běžných kolejí.Do kterých si jistě Hanka i TOnča přály znovu zapadnout, i když obě dvě tušily, že to nidky nebude úplně možné.
Případ se vytáhl se ze šanonu a oprášil v době, kdy se začalo hovořit o návratu dalších unesených Čechů z Libanonu.
Každý věděl, že za dívky česko zaplatilo, jestli penězi, nebo propuštěním teroristů, ale samozřejmě, že výši výkupného nikdo nechtěl říct.
A pak přišel článek o částce, kterou Česká Republika zaplatila. A taky o tom, že Hanku zadrželi, když se chtěla údajně vrátit k únoscům, protože údajně se chtěla zradikalizovat a protože tam má údajně dítě.
Prostě jedna blbost nad blbost. Dle těch, kteří články s touto částkou zveřejnili, tvrdí, že je to vlastně důležitá věc k zveřejnění, a že je třeba o ní mluvit, protože je to 90% všech příjmů ISIS... Což je pánové zveřejnitelé orpavdu velkej kec, protože tak velké příjmy to rozhodně nejsou, a peníze si spíše rozdělili mezi sebe skupiny únosců.
Problém je prostě bohužel to, že teď každý vím, kolik je naše země ochotna dát za navrácení dvou běžných řadových občanek našeho státu. Bezvýznamných, jinak důležitých.
A o tom to je, jasně, že se unášejí turísté už dlouhou, jenže to je irelevantní, a rozhodně to není dostačující důvod k tomu, něco takového zveřejňovat. Ono je totiž někdy lepší nechat takovéto věci v anonymitě, nikdo nemusí vědět, kolik je náš stát ochoten dát únoscům za navrácení našich občanů. Stejně jako nikdo neříká kolik vás stojí měsíční platba bytu a váš měsíční příjem, a asi by se vám také moc nelíbilo, kdyby to někdo zveřejnit veřejně na internetu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama