radeksaman- extrémismus debilismus

11. února 2016 v 19:55 | Nasratá |  Nasratosti
Děkuji za tuto zmínku o člověku, při jehož slovech se mi chce neskutečně blejt. Doopravdy nechápu, co toho člověka vede k tak patologické potřebě překrucovat fakta, ze sexuálního obtěžování udělat jakýsi "přechodový rituál", a obvinit naše evropské ženy z toho, že si za svá znásilnění imigranty na nádraží v Kolíně můžou samy.

Nedivím se, že někdo takový existuje. Prolife aktivisté mají totiž chronickou potřebu nadřazovat se nad ostatní, a mít na vše svůj sluníčkářskej názor, ačkoliv velice zkreslený až radikální. Vlastně se jedná o dost silný paradox, protože jednomu živému člověku zakážou mít svobodu volby aby ji 'měl' ten druhý. Stejně tak tvrdí že svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda jiného, ale trochu jim nedochází, že takhle to funguje i v opačném směru. Problém je, že dál své paradoxy už nedokáží obhájit, tedy, že když obrátíte tyto faktka inverzně, tak jakákoliv snaha normálních lidí s těmito odpůrci komunikvoat zamrzá v mrtvém bodě lží a překrucování.
Mimo jiné zlehčují akt znásilnění na něco naprosto běžného, s čím se má žena smířit a dítě takového násilníka má prostě donosit, porodit a hlavně milovat jako zázračný uzlíček lásky. Homosexualita je podle nich nemoc, a často se navážejí do Evropské Unie, že je proti tradiční rodině, když podporuje homosexuály.

Radeksaman je taková zvláštní figurka v této problematice, jeho názory, které jsem výše zveřejnila, pochází z diskuzního fóra zaměřeného na potraty, ale věnují se právě onomu sexuálnímu obtěžování. I když tohle odporné šovinistické prase vlastně tvrdí, že osahávání ženy na intimních místech je naprosto a zcela v pořádku, že holka to jen zveličuje a trauma mají vlastně jen ty ošklivé tlusté holky, nebo holky s malými prsy, které tito kluci osahávat nechtěli.
Snad si o tomto individuu uděláte vlastní obrázek, protože já osobně nevím, co si mám o tomhle kreténovy myslet, nicméně mě takovéto názory opravdu nasraly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama