Zkurvetý začátek

9. února 2016 v 8:55 | Nasratá |  Nasratosti
Je rok 2016. Únor, abych byla přesnější. Jo, je únor. A ačkoliv každý přeje do nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka, srdíčka, ledvin do pořadníku čekatelů, a další patetické vášně, tak se stejnak 1. ledna probudíte, oblečete si ty samý hadry, v tom samém baráku, a dete do té samé práce a všechno prostě úplně stejný. Možná trochu horší, protože silnice, chodníky, trávníky, nehybní bezdomovci a skryté vchody iluminátů jsou pokryty odpadem z rachejtlí, které spadly na zem, ale zatímco těch ,kteří je odpalovaly bylo tolik, že na účastnickém grafu by přesahovali výši Mount Everestu, tak kdybychom chtěli do grafu zanést počet těch, kteří budou tento odpad uklízet, tak bychom slovy doktora řekli "Sestři, zapište čas úmrtí pacienta.".
A já jsem čas od času úplně stejně vytočená věcma, které mě neskutečně štvou, že nevím proč by mě měl nový rok nějak vzrušovat.
Nicméně jsem se rozhodla své nasraté výlevy ventilovat veřejně. No.. veřejně, prostě na internetu, a hlavně anonymně.
A už při zakládání jsem se nasrala. Protože jsem chtěla název blogu Nasratá. Jenže nějaká kurva už tuhle přezdívku má, ale sakrapráce blog nemá... (Ty mrcho zpropadená!). Musel jsem se tím pádem smířit se zkomoleninou Nastratá. Což mi fakt nepomůže pokud se můj blog stane "famous" (jo, nestane, ale neberte mi iluze!").
Na světě je hromada věcí co mě štve... a přicházejí nové, i když dle posledních zpráv se jich pár utopilo, a někteří umrzli...
Jsem člověk vášnivý, emocionální, a díky tatínkovy znám slovník sprostých slov nazpaměť a stále se od něj učím nová.
Takže vás tu vítám, na blogu, kde je nasratost a diskuze vítána. Nevládne tu žádná cenzura, tak maximálně vás po takové půlkilometrové komentářové hádce pošlu do prdele :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama